Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Mbyllëm sot Kampin Veror Klos 2022, një ditë feste për të gjithë fëmijët e Klosit.

Një kamp veror i mbushur plot me aktivitete edukative, punë kreative, argëtim, lojëra e kërcime.🤾‍♀️💃👫👭

Gjatë aktivitetit në këtë ditë të fundit, përmes një kolazhi me foto përjetuam të gjithë emocionet që fëmijët kanë kaluar gjatë javës.

Faleminderit të gjithë fëmijëve që i dhanë gjallëri qytetit, në këtë ditë feste!🌞🌸🌼

Faleminderit organizatorëve, stafit të bashkisë dhe partnerëve të projektit.

Caritas Dioqezan Rrëshen

VIS Albania

#summercamp#Klos2022

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *