Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

“Festivali i Kënges për Fëmije”, Klos, Edicioni i I-parë, tradita e bukur që nisi sot rrugetimin e saj!

Të lumtur për momentet e bukura që dhuruam e shijuam sot të gjithë së bashku🙏🙏

Të lumtur që sollëm për herë të parë në qytetin e Klosit, Edicionin e I-parë të Festivalit të Këngës për Fëmijë👉Me pjesëmarrjen e artistëve të vegjël të Klosit🙏

Të lumtur që prezente patëm Zv\Kryeministren, Znj.Belinda Balluku, e cila u bë pjesë e ndarjes së çmimeve për fituesit. Nuk munguan dhe dhuratat simbolike nga ana e saj për fëmijët🙏🙏

Të lumtur për çastet e gëzimit, hares, muzikës, emocioneve të garës që përjetuam sot në festivalin që shpalosi vlera e talente të shumtë që Klosi mbart.

Në evente të tjera u takofshim🙏

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *