Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

***Tradita vazhdon me, Edicionin e 3- të Fest Folk 2022

🔶Në ditën e fundit të shtatorit dhe atë të parën e tetorit, u zhvillua në qytetin e Klosit Panairi dhe Fest-Folk Klosi 2022.

Kaluam së bashku momente të bukura duke promovuar kështu produktet bio të zonës dhe vlerat artistiko-kulturore të saj. Dhuruam sado pak lumturi në sytë e fëmijëve, duke sjellë për herë të parë për ta 🔶 Teatrin e Kukullave.

📌Festa e Birrës mbylli ditën e djeshme për të kulmuar sot me,

🔶Edicionin e 3- të të Fest Folkut✅

Faleminderit grupeve pjesëmarrëse në Festival!

Faleminderit të gjithë ju të ftuar që na nderuat me praninë tuaj🙏

Faleminderime për stafin e bashkisë për të gjithë angazhimin dhe punën e palodhshme🙏

Ky është Klosi, qyteti i vlerave të mëdha❤️

Shihemi në evenimente të tjera të bukura!

Ju mirëpresim!

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *