Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Jemi gjithmonë bashkë! Bashkia Klos shpërndan pako ushqimore për të prekurit nga tërmeti

Bashkia Klos u është gjendur pranë qytetarëve të prekur nga tërmeti i datës 15 janar 2023 me epiqendër në Njësinë Administrative Xibër.

Administratorët e katër njësive bashkiake së bashku me punonjësit sociale kanë dalë në terren duke shpërndarë pako ushqimore për familjet më të prekura dhe në gjendje të vështirë ekonomike.

Postimi i kryetarit të Bashkisë Klos, Ilmi Hoxha në Facebook:

Në momente të vështira, është detyrë e jona që të solidarizohemi e të bashkëndjejmë me të gjithë ata që kanë nevojë!

Administratorët dhe jo vetem, janë pranë çdo familje në nevojë për të ofruar për ta kujdes maksimal!

Ekipet e terrenit janë heronjtë e ditës🙏🙏

Mirënjohje për ta!

Jemi bashkë!

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *