Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Riparohet ura tek Pazari i Vjeter

Në fundjavën që lamë pas, disa kamionë të tonazhit të rëndë të ngarkuar me zhavor lumi kanë dëmtuar rëndë Urën tip bel tek Pazari i Vjetër.
Drejtoria e Infrastrukturës dhe Shërbimeve ndërhyri në kohë rekord dhe bëri riparimin e urës ditën e sotme.
#bashkiaqëduam#punavazhdon#qëndronështëpi

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *