Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Pusho shqip, vizito Klosin đź’š

Pushime nĂ« ShqipĂ«ri!🇦🇱 EshtĂ« motoja e kĂ«saj vere nĂ« kushtet e pandemisĂ« COVID-19.
Destinacionet më të bukura të vendit tonë do të kthehen në vendin e pushimeve të këtij sezoni veror.
Jemi fatlum qĂ« nĂ« territorin e bashkisĂ« tonĂ« ka kaq shume atraksione turistike pĂ«r t’u vizituar . ✅
📌NĂ« Klos mund tĂ« vini me familjen tuaj, me miq apo me kolege pasi hapĂ«sirat qĂ« Klosi tĂ« ofron janĂ« tĂ« larmishme.
📌NĂ« Klos do tĂ« gjeni njĂ« kompozim kaq tĂ« bukur tĂ« natyrĂ«s me historinĂ«.
📌NĂ« Klos do tĂ« gjeni freskinĂ« e malit me ujin e kulluar tĂ« lumejnve.
📌NĂ« Klos do tĂ« gjeni mikpritjen e vendasve si dhe do tĂ« njiheni me traditat e tyre.

NĂ« ditĂ«t nĂ« vijim pĂ«rmes faqes tonĂ« do t’ju pĂ«rcjellim pikat mĂ« turistike qĂ« ndodhen nĂ« bashkinĂ« tonĂ«.
TĂ« gjithĂ« bashkĂ« mundemi💚
Ajo cfarĂ« ju mbetet juve, Ă«shtĂ« tĂ« vini ta vizitoni 😉

#vizitklosin #smilealbania😊🇦🇱 #visitalbania #unĂ«rrinĂ«shqipĂ«ri #mbeshtesimturizminvendas #beautifulalbania

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *