Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Pusho shqip, vizito Klosinđź’š Gurrat e Gurit Bardh

A keni dĂ«gjuar pĂ«r kĂ«tĂ« vend kaq tĂ« mrekullueshĂ«m, ku ngjyrat e natyrĂ«s kompozohen aq bukur ?NĂ« fshatin Guri Bardh ndodhet vendi i quajtur “Gurrat”, aty ku uji Ă«shtĂ« simbol i kĂ«tij vendi.Guri i Bardh Ă«shtĂ« i klasifikuar nĂ« 100 fshatrat turistik tĂ« ShqipĂ«risĂ«. NjĂ« vend qĂ« ia vlen pĂ«r t’u vizituar.

😊

Çfarë po prisni , eja dhe vizitojeni

#Gurrat_e_Gurit_Bardh#PushoshqipvizitoKlosin

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *