Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Policia e Shtetit feston 110 vjetorin e themelimit

𝟏𝟏𝟎 𝐕𝐉𝐄𝐓 𝐏𝐎𝐋𝐈𝐂𝐈𝐀 𝐄 𝐒𝐇𝐓𝐄𝐓𝐈𝐓 🇦🇱

Sot, përulemi me respekt para njerëzve që siguruan rendin dhe sigurinë publike të shtetit shqiptar për 110 vite.

Mirënjohje për çdo grua dhe burrë që ndër vite kanë shërbyer me dinjitet për sigurinë tonë.

Lavdi dëshmorëreve të Policisë së Shtetit të rënë në krye të detyrës.

Gëzuar 110 vjetorin!

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *