Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Nisma me e re “Degjo zerin tone”

Bashkia Klos lançon nismën më të re, “Dëgjo zërin tonë”, si përpjekje për të ofruar argëtim, pozitivitet dhe momente të bukura në këto ditë të vështira për vendin tonë
Bëhu pjesë e nismës dhe ndaje kohën tënde me ne nga shtëpia jote.
Së bashku mund t’ja dalim të mbushim me çaste gëzimi ditët e vështira të vendit tonë.
Dërgo edhe ti videon tënde, në inboxin e faqes!
Ju mirëpresim !
#Qëndronështëpi
#Bashkë_Do_Ja_Dalim🙏

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *